צור קשר

  הנני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת AVIV AMCG

האקדמיה למצוינות ניהולית

עמוד בית Aviv AMCG > אודות ייעוץ ניהולי > האקדמיה למצוינות ניהולית

AVIV AMCG מציעה למנהלים ללמוד ולקבל ארגז כלים יישומי ואפקטיבי
מהצוותים שמייעצים לחברות המובילות במשק

האקדמיה למצוינות ניהולית מאגדת בתוכה מגוון קורסים וסדנאות שמיועדות למנהלים שמעוניינים לייעל ולשפר תהליכים בארגון.

במסגרת האקדמיה מוצעים קורסים והרצאות ייחודיים, המותאמים לתעשייה הישראלית. תוכניות הלימודים כוללות, לצד התיאוריות והמתודולוגיות המקצועיות, כלים המסייעים לדרגים השונים בארגונים ליישום מצויינות. הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות ואינטימיות מה שמאפשר למרצים לבצע התאמות של התכנים לצרכים של המשתתפים.

מבין הקורסים המובילים שמציעה האקדמיה למצוינות ניהולית של AVIV AMCG ניתן להתרשם מקורס פילוסופית Lean Management (ניהול רזה) כתפיסה ניהולית כוללת למצוינות ניהולית וקורס ניהול אפקטיבי למנהלים בכירים שמציג נקודת מבט רחבה, מזווית שונה ועשירה, על תהליכי ניהול, דילמות כגון ניהול אפקטיבי של עובדים והנעתם, כלים לעמידה ביעדים תפעולים, ראייה עסקית והובלת תהליכי שינוי ושיפור בארגון.

הצג הכל...
Loader
 • קורס ניהול אפקטיבי

  מנהלים המהווים ציר מרכזי בשדרת הניהול של כל ארגון ובמיוחד בארגון תעשייתי, מתמודדים עם מגוון רחב של אתגרים, כגון: עמידה ביעדים התפעוליים, הובלת תהליכי שיפור מתמיד, ניהול אפקטיבי של הממשקים עם גופים מקבילים כמו רכש, ניהול פרויקטים, מחסנים, הנדסה וכיו"ב. ומעבר לכל האתגרים עומד המימד האנושי והעובדים אותם נדרש המנהל לנהל ולהניע.

  קורס ניהול אפקטיבי מצייד את המנהלים בארגז כלים ניהולי וחוויתי שיסייע בהתמודדות עם אתגרי הניהול היום- יומיים.

  למי מיועד הקורס?
  מנהלי וסמנכ"לי תפעול
  מנהלי ייצור
  מנהלי לוגיסטיקה

  הקורס מכיל 5 מפגשים של שמונה שעות. הלימוד מתקיים בקבוצות קטנות וממוקדות ובמסגרת כל מפגש תשולב שעת ייעוץ אישית של המשתתפים מול המרצים.

  להורדת הסיליבוס
 • קורס LEAN ומצוינות תפעולית

  פילוסופית Lean Management (ניהול רזה) כתפיסה ניהולית כוללת למצוינות ניהולית. AVIV AMCG מובילה את יישום תפיסת ה- Lean Management בארגונים כתהליך של שינוי ארגוני ותפעול תהליכים. ניהול בשיטת ה- Lean, הינו ניהול פרקטי המעודד מצוינות תפעולית וניהולית ע"י מניעת בזבוזים והתמקדות בערך ללקוח. בשיטה זו נבחנים ונמדדים תהליכי עבודה במטרה לשפר ולהשתפר. יישום מוצלח של השיטה מגדיל את רווחיות הארגון ללא פגיעה באיכות התהליך והתוצר.

  למי מיועד הקורס?
  מנהלי ייצור
  מנהלי לוגיסטיקה
  מנהלי מפעלים
  מובילי מצוינות תפעולית

  הקורס מכיל 4 מפגשים, של 8 שעות. הלימוד מתקיים בקבוצות קטנות וממוקדות פרט המאפשר למרצים לפתור דילמות ניהוליות של המשתתפים בקורס.

  להורדת הסיליבוס