צור קשר

    אני מסכים/ה שחברת AVIV AMCG תשתמש במידע שמסרתי לעיל למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של החברה המופיעה בתקנון האתר. להסרה ממאגרי המידע ומרשימות הדיוור בעתיד, תוכל לפנות ל-avivamcg@avivamcg.com.

AVIV AMCG ממשיכה להוביל את התעשייה הישראלית לעבר ייצור מתקדם בגישת Industry 4.0

AVIV AMCG ממשיכה להוביל את התעשייה הישראלית לעבר ייצור מתקדם בגישת Industry 4.0

שמחים לעדכן על מפגש לקוחות מרתק עם Dr.-Ing. Bernhard Langefeld שהתקיים במסגרת שיתוף פעולה ייחודי עם חברת הייעוץ Roland Berger  הגרמנית, מובילה עולמית בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית של ארגונים עסקיים וציבוריים וחלוצה בתחום ה Industry 4.0 במפעלי תעשייה בגרמניה בפרט וברחבי אירופה ואסיה בכלל.

בועז דנילוב, מנהל תחום אסטרטגיה ועסקים ב- AVIV AMCG הציג בהרצאתו סקירה של מוכנות התעשייה הישראלית למעבר ל- Industry 4.0 הקשר בין Industry 4.0 ופריון עסקי ושיפור כושר התחרות  והדגיש את 'חלון ההזדמנויות' שנפתח לתעשייה הישראלית דווקא עכשיו המתבסס על שלושה נדבכים:

– מאפייני התעשייה בישראל המבוססת בעיקרה מוצרי ערך מוסף, ייצור שהוא בעיקרו High Mix Low Volume ו DNA של גמישות שמאפיין את תעשייני ישראל.
– כלכלת ישראל שנמצא כרגע במצב של כמעט תעסוקה מלאה, מחסור גובר בכ"א טכנולוגי והתחלה של תמיכה ממשלתית בפעילות התעשיינים לשיפור הפריון בתעשייה ומעבר לייצר מתקדם.
– הכלכלה העולמית מתחילה להתאפיין בהיבטים של 'מלחמת סחר' בין מדינות, מגמה עולמית של עליה בריבית, ותכניות סיוע לתעשייה מקומית במדינות הייצוא המסורתיות של ישראל.

Dr.-Ing. Bernhard Langefeld, השותף האחראי בחברת Rolnad Berger  על נושא ה Industry 4.0. התייחס בהרצאה שלו לכך שנדרש לנקוט בגישה הוליסטית הבוחנת את שרשרת הערך כולה של החברה התעשייתית. נדרש לבחון טכנולוגיות שונות לא רק בהיבט צר של החזר השקעה ((ROI, אלא בהסתכלות אסטרטגית ארוכת טווח על הצעת הערך התעשייתית אל מול היצע מצטמצם של כוח אדם מקצועי מיומן.

לקריאת מצגות המפגש >>

הצעת הערך הייחודית של AVIV AMCG בשיתוף חברת Roland Berger כוללת הסתכלות אסטרטגית על כלל שרשרת הערך של הארגון התעשייתי בעידן של 'שיבוש דיגיטלי'. מודל הפעולה כולל Audit דיגיטלי ארגוני של שלושה תוצרים:

– זיהוי הזדמנויות – לשיפור עסקי, ארגוני ותפעולי מהיר עוד לפני הטמעת חדשנות עסקית ותפעולית.
– הגדרת חזון דיגיטלי חדשני – מוצר/ שרות עתידי, תהליכי תפעול מתקדמים ותהליכי שרות ולוגיסטיקה מתקדמים.
– בניית מפת דרכים ('Road Map') – המציגה סדרי עדיפויות ושלבים בהטמעת טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות לאורך זמן.